OGRANICZONA CZASOWO OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA NOWY TESTAMENT W WERSJI LUKSUSOWEJ WYDANIE PIERWSZE – 2020 R. 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jeszcze w tym roku wydamy Nowy Testament w Przekładzie Odzyskiwania w wersji luksusowej. Będzie to najnowsze, poprawione wydanie tego przekładu w większym formacie.

Nie zwlekaj! Przedsprzedaż będzie dostępna do 30 września br.

Możesz zarezerwować Nowy Testament w najnowszym wydaniu jeszcze przez:

Oferta przedsprzedażowa z przedpłatą

Do 30 września br. można dokonać przedpłaty, żeby skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej, w ramach której cena Nowego Testamentu w wydaniu luksusowym wynosi 100 zł/egz. (należy doliczyć koszty wysyłki w wysokości 18 zł do zamówienia od 1 do 20 egz.). W regularnej sprzedaży za 1 egz. trzeba będzie zapłacić 130 zł. Przyjmujemy zamówienia zarówno indywidualne, jak i zbiorcze, na dowolną ilość egzemplarzy. Realizacja zamówień nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2020 r.Aby złożyć zamówienie z przedpłatą, prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Przedpłaty można dokonać również na konto bankowe Fundacji lub uiścić gotówką. W przypadku dokonania przedpłaty na konto lub gotówką zamówiony Nowy Testament będzie można także odebrać osobiście (bez ponoszenia kosztów wysyłki).Konto bankowe:Fundacja Strumień ŻyciaBNP Paribas Bank Polska S.A., 31 1750 0012 0000 0000 2187 9835W kwocie do zapłaty prosimy uwzględnić koszt wysyłki (18 zł do zamówienia od 1 do 20 egzemplarzy lub odpowiednią wielokrotność tej kwoty do zamówienia powyżej 20 egz.). W tytule wpłaty należy wpisać: „Przedpłata NT”, oraz podać ilość zamawianych egzemplarzy.

Zapowiedź wydania edycji luksusowej Nowego Testamentu w trakcie konferencji majowej 2020 r.

Nowy Testament
w Przekładzie Odzyskiwania
edycja luksusowa

Podstawą tłumaczenia jest tekst grecki Nestle-Alanda według Novum Testamentum Graece (wyd. 26).

Temat podany na początku każdej księgi oraz jej plan opierają się na faktach historycznych i wyrażają duchowe znaczenie w niej zawarte.

Ponad 9 tysięcy przypisów podkreślających objawienie prawdy, duchowe światło i zaopatrzenie w życie. Ponad 13 tysięcy odsyłaczy do innych wersetów biblijnych, nie tylko podobnie sformułowanych, lecz również nawiązujących do tego samego znaczenia duchowego. Wykresy przedstawiające ważne prawdy i mapki krain geograficznych.

Wymiary wydania ekonomicznego to 11 x 17 cm.

Aby zamówić Nowy Testament w przedsprzedaży, wypełnij formularz poniżej:

Cena Przesyłka Liczba egz. Suma
100 18
118


Formularz zamówienia

Klikając przycisk "Zamawiam i płacę" oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję regulamin sklepu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Wydanie ekonomiczne...

W dalszym ciągu dostępna jest w sprzedaży w przystępnej cenie wersja ekonomiczna Nowego Testamentu w Przekładzie Odzyskiwania. Zainteresowanych jej nabyciem zapraszamy do naszego sklepu internetowego.