Zaproszenie na konferencję biblijną 28 kwietnia – 1 maja 2018 r.

Zapraszamy na konferencję biblijną, która odbędzie się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym KZRS „SCh”, ul. Odrębna 4 w Warszawie (dzielnica Wawer, niedaleko skrzyżowania ulic: Wał Miedzeszyński i Trakt Lubelski). Konferencja rozpocznie się 28 kwietnia (sobota) o godz. 17.45, a zakończy 1 maja (wtorek) po obiedzie ok. godz. 13.30. W trakcie konferencji odbędzie się sześć spotkań przeznaczonych na posługę Słowa Bożego. Modlimy się o wzajemne budowanie i scalanie w organicznym Ciele Chrystusa podczas tej konferencji.

Temat konferencji

CEL PAŃSKIEGO ODZYSKIWANIA — DOPROWADZIĆ DO POJAWIENIA SIĘ JEDNEGO NOWEGO CZŁOWIEKA

Plan spotkań i posiłków

sobota: kolacja, spotkanie
niedziela i poniedziałek: śniadanie, spotkanie , obiad, spotkanie w małych grupach, kolacja, spotkanie
wtorek: śniadanie, spotkanie, obiad

Spotkania dla dzieci

Rodziców informujemy, że podczas trwania spotkań dla dorosłych odbywać się będą osobne spotkania dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Rejestracja, zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie będą zapewnione w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym KZRS „SCh”, ul. Odrębna 4 w Warszawie (tel. 22 872 00 31/32). Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 15. Dojazd z Dworca Wschodniego autobusem komunikacji miejskiej nr 146 (należy wysiąść na przystanku „Romantyczna”) lub z Ronda Wiatraczna autobusami nr 142 i 702 (należy wysiąść na przystanku „Odrębna”).

Opłata za konferencję z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem wynosi 300 zł; dla dzieci w wieku do lat 12 opłata ta wynosi 210 zł. Warunkiem rejestracji, oprócz przesłania wypełnionego zgłoszenia, jest dokonanie przedpłaty w wysokości 50 zł (dotyczy osób pełnoletnich). W przypadku nieprzybycia na konferencję przedpłata nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić po przybyciu na miejsce konferencji lub dokonać wcześniejszego przelewu na podane poniżej konto bankowe.

 

Nadsyłanie zgłoszeń

W celu zgłoszenia się na konferencję należy wypełnić formularz online dostępny tutaj oraz dokonać przedpłaty najpóźniej do 20 kwietnia br.

Przedpłaty prosimy dokonać na konto Fundacji:
31 1750 0012 0000 0000 2187 9835

Nr telefonu kom.: 518 962 257

Osoby, które zgłoszą się po terminie, zostaną przyjęte w miarę wolnych miejsc.

WordPress Theme built by Shufflehound.

© 2001-[wpsos_year] Fundacja Strumień Życia
Wszelkie prawa zastrzeżone